Informácie o doprave

Radi by sme vám uľahčili orientáciu v stave zásob našich produktov a vysvetlili, ako rýchlo môžeme vašu objednávku dostať až k vašim dverám.

🚀 Skladom ihneď na odoslanie

Tento produkt máme pripravený a čakajúci na našom sklade, takže ak urobíte objednávku, hneď sa dáme do práce a obvykle vám balíček príde už nasledujúci pracovný deň.

🏢 Skladom na centrále

Tento produkt je prichystaný u nášho dodávateľa. Akonáhle obdržíme tovar z Vašej objednávky, snažíme sa ju expedovať čo najrýchlejšie. Z našich údajov vyplýva, že tovar v 97 % prípadov stihneme doručiť do 10 dní.

Dodanie do 1-2 týždňov

Produkt je dostupný u dodávateľa. Akonáhle obdržíme tovar z Vašej objednávky, ihneď expedujeme. Tovar dorazí obvykle v lehote od 1 do 2 týždňov. Dodacia lehota je v tomto prípade orientačná a môže byť kratšia, ale aj dlhšia.

📅Dodanie do 3-5 týždňov

Produkt je dostupný u dodávateľa. Akonáhle obdržíme tovar z Vašej objednávky, ihneď expedujeme. Tovar dorazí obvykle v lehote od 3 do 5 týždňov. Dodacia lehota je v tomto prípade tiež orientačná a môže byť kratšia, ale aj dlhšia.

📅Na objednanie

Tento produkt je k dispozícii u dodávateľa a na vašu žiadosť ho objednáme. Očakávajte, že spracovanie objednávky zaberie 3-6 týždňov. Dodacia doba môže byť kratšia alebo dlhšia, v závislosti od dostupnosti.

⚙️ Aktualita informácií od dodávateľa: Vždy sa snažíme poskytovať tie najaktuálnejšie informácie o dostupnosti produktov, ale občas sa môže stať, že skutočnosť nie je úplne v súlade s tým, čo nám dodávateľ oznámil. Pokiaľ dôjde k takejto situácii, ihneď po zistení Vás budeme kontaktovať a nájdeme vhodný spôsob, ako zaistiť vašu úplnú spokojnosť.

Pre kompletné informácie o doručení, vrátane ceny poštovného kliknite tu.