Doprava a platby

Doprava v rámci Slovenska

GLSDoručenie kuriérom GLS na vami zadanú adresu
Doba dodania
2-3 pracovné dni
od 4 Euro (podľa váhy)
ToptransVeľkoobjemné zásielky na vašu adresu
Doba dodania
2-3 pracovné dni
od 10 Euro (podľa váhy)
ZásilkovnaDoručenie na vami vybranú pobočku Zásielkovne
Doba dodania
2-3 pracovné dni
od 4 Euro (podľa váhy)
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 500 €

Možnosti platby

Bankovým prevodomTovar uhradíte prevodom na náš účet. Ihneď po pripísaní peňazí bude Vaša objednávka vybavená.
ZADARMO
Online platba kartouTu môžete zaplatiť online kartou cez platobnú bránu Comgate.
ZADARMO
Apple PayTu môžete zaplatiť online cez Apple Pay.
ZADARMO
DobierkouTovar uhradíte pri prevzatí. Upozorňujeme na to, že nie všetci dopravcovia umožňujú platbu platobnou kartou.
2 Euro

 

Radi by sme vám uľahčili orientáciu v stave zásob našich produktov a vysvetlili, ako rýchlo môžeme vašu objednávku dostať až k vašim dverám.

🚀 Skladom ihneď na odoslanie

Tento produkt máme pripravený a čakajúci na našom sklade, takže ak urobíte objednávku, hneď sa dáme do práce a obvykle vám balíček príde už nasledujúci pracovný deň.

🏢 Skladom na centrále

Tento produkt je prichystaný u nášho dodávateľa. Akonáhle obdržíme tovar z Vašej objednávky, snažíme sa ju expedovať čo najrýchlejšie. Z našich údajov vyplýva, že tovar v 97 % prípadov stihneme doručiť do 10 dní.

Dodanie do 1-2 týždňov

Produkt je dostupný u dodávateľa. Akonáhle obdržíme tovar z Vašej objednávky, ihneď expedujeme. Tovar dorazí obvykle v lehote od 1 do 2 týždňov. Dodacia lehota je v tomto prípade orientačná a môže byť kratšia, ale aj dlhšia.

📅Dodanie do 3-5 týždňov

Produkt je dostupný u dodávateľa. Akonáhle obdržíme tovar z Vašej objednávky, ihneď expedujeme. Tovar dorazí obvykle v lehote od 3 do 5 týždňov. Dodacia lehota je v tomto prípade tiež orientačná a môže byť kratšia, ale aj dlhšia.

📅Na objednanie

Tento produkt je k dispozícii u dodávateľa a na vašu žiadosť ho objednáme. Očakávajte, že spracovanie objednávky zaberie 3-6 týždňov. Dodacia doba môže byť kratšia alebo dlhšia, v závislosti od dostupnosti.

⚙️ Aktualita informácií od dodávateľa: Vždy sa snažíme poskytovať tie najaktuálnejšie informácie o dostupnosti produktov, ale občas sa môže stať, že skutočnosť nie je úplne v súlade s tým, čo nám dodávateľ oznámil. Pokiaľ dôjde k takejto situácii, ihneď po zistení Vás budeme kontaktovať a nájdeme vhodný spôsob, ako zaistiť vašu úplnú spokojnosť.

Pre kompletné informácie o doručení, vrátane ceny poštovného kliknite tu.