Hodnotenie obchodu
4,8
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
2806 hodnotení
5
2517x
4
153x
3
34x
2
15x
1
87x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
P
Peter
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.3.2024
Spokojný
A
Alena
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.3.2024
Rýchle dodanie tovaru.
M
Martina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
5.3.2024
M
Mária
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.3.2024
Super ceny a rýchle dodanie. Tovar bez poškodení, ďakujem :)
KT
Katarína Tomkovicova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.3.2024
AK
Andrea Kaščáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.3.2024
JŠ
Jozef Štulajter
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.3.2024
PH
Pavol Harčarik
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.3.2024
AČ
Antónia Čechová
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
1.3.2024
ŠN
Štefánia Novysedláková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.3.2024
Súper, skoré dodanie
MN
Martina Novotna
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.2.2024
AF
Anna Flaskova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.2.2024
KK
Karol Kolenic
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.2.2024
LH
Lukáš Horváth
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.2.2024
Som spokojný
J
Jakub
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.2.2024
Na prvý krát mi omylom nebol dodaný jeden kus, po telefonate a reklamacii tovar bez dodatocnych poplatkov do troch dni zaslali. Milý personal na zak. linke
MR
Michal Roman
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.2.2024
AB
Andrea Biľová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.2.2024
M
Mila
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2024
Výber tovaru u nás dosť záležal od dodacej lehoty. Písané bolo že všetok tovar je skladom, resp. bude doručený do 7mich dní.. Nestalo sa.. Po dvoch týždňoch som písala mail, odpoveď som ešte v ten deň, obdržala aj s vysvetlením. Dnes tovar konečne dorazil, no prekvapenie: namiesto čiernej matnej WC misy, dorazila lesklá 😟 Už to ale riešiť nebudem.. Ďalší mesiac čakať na vybevenie objednávky, to nedám. Inak, tovar je pekný, pomer cena/kvalita ok, výber veľký, len tá dodacia lehota no.. Ako aj to že rada by som doručiť to čo som si objednala, mali by si dávať väčší pozor..
