Hodnotenie obchodu
4,8
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
2806 hodnotení
5
2517x
4
153x
3
34x
2
15x
1
87x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
V
Veronika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.8.2023
Všetko prebehlo v poriadku a v náš prospech. Maximálna spokojnosť.
MD
Milan Danko
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.8.2023
H
Helena
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.8.2023
Z
zuzana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.8.2023
TN
Tatiana Nemčoková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.8.2023
V
Vierka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.8.2023
Veľmi spokojna
PS
Peter Simon
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.8.2023
VG
Vlasta Grofiková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.8.2023
AŠ
Adrianna Šedová
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
28.8.2023
S obchodom aj s dodanim spokojná ,len pri vybere zrkadla ,som uviedla nespravne miery ,preto ho vraciam v 14- dnovej lehote ,dufam že mi vyhoviete....inac velka spokojnosť
MS
Miroslav Spodniak
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.8.2023
PS
Petra Seye
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.8.2023
MG
Miroslav Gál
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.8.2023
VP
Viktoria Pancakaova
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
25.8.2023
Cakanie za produktom bolo vyse 2 tyzdne. Pisal som mail,ze kde je,nulova komunikacia.
Produkt ale nakoniec prisiel a bol ok.
AP
Alzbeta Pokutova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.8.2023
KB
Katarina Beganova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.8.2023
Veľká spokojnosť super materiál za super cenu. Len treba si trošku počkať na dodanie, ale obchod komunikuje hneď. 👍
Z
Zoltán
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.8.2023
Veľmi som spokojný, dodané na 4 deň od objednania. Tovar dodaný presne podľa objednávky. Veľká spokojnosť, môžem len odporučiť.
H
Hana
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
24.8.2023
Dodanie dlhsie, co ale nebol pre nas problem. Vanu sme este nevybalili, no zatial vyzera, ze vsetko prislo ok. Jedine nam trochu skomplikovala veci poziadavka obchodu o platbu kurierovi iba v hotovosti. Platba kartou by bola o dost pohodlnejsia.
